Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Reklama
 
Zapomenuté heslo

Horoskopy

Horoskopy na týden od 11. 7. 2016 do 18. 7. 2016

Obecný horoskop na týden

Tento týden bude Luna ubývat a tak bude vhodné podstupovat lékařské zákroky. V pondělí a úterý se bude Luna nacházet ve znamení Blíženců, dávejte si tak pozor na plíce, končetiny a také nervy. V tuto dobu tyto části těla také neoperujte. Jde o dobu vhodnou pro výlety, podpisy smluv, dopisování a chov zvířat. Začněte věci, které mají mít rychlý spád. Ve středu, čtvrtek a pátek bude Luna procházet znamením Raka. Neoperujte v tuto dobu žaludek, žlučník ani dvanácterník. Doba je vhodná pro cesty na vodě a pro počátek sporů. Jde o vhodnou dobu k setbě a nákupu zvířat. Dny budou příznivé i pro alternativní a magickou léčbu. Sobota a neděle se ponesou ve znamení Lva. Doba není vhodná k léčbě ledvin. Dny jsou však nakloněny manželským a milostným záležitostem, také cestování a prodeji. Tento týden nastává velká změna tlaku a tak může více než kdy jindy zlobit krevní tlak a to jak vysoký, tak i nízký. Pozor si dávejte také na migrény. Základem je vydatně pít a zbytečně se nestresovat. Zůstaňte v pohodě za každou cenu. Tento týden v lásce nešetřete komplimenty. Vyplatí se vám to. Horoskopy aktuálně: Finance tento týden: Blíženci, Raci Láska: Vodnáři, Ryby Zdraví: Lvi, Býci Doporučená bylina: kopřiva dvoudomá Doporučené aktivity: plavání

Online věštírna

Týdenní horoskop dle znamení

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Skvěle zvládnete všechno, do čeho se pustíte s chutí. A věci, do kterých se vám nechce, prostě odložte na jindy. Nic není tak horké, aby se to nedalo odložit. Hlavně potřebujete být v pohodě.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Chování vašeho partnera nebude zrovna ideální, ale nemusíte se hned bát, že byste o něj měli přijít.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dokažte sami sobě i svému okolí, že máte dost trpělivosti, abyste dotáhli do samého konce věci, které jste si předsevzali.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nemusíte se bát, že by se vám v brzké době nějak přitížilo. Problémy, které pociťujete, jsou totiž veskrze psychického rázu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vloudí se vám sice drobná chybička, co se životosprávy týče, ale s tím si přehnaně nelámejte hlavu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Postavení Slunce vůči s vámi sympatizující planetě vám dává schopnost se bez velkých problémů domluvit s opačným pohlavím.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nevyhýbejte se domácím pracím. Budete se divit, ale právě pocit, že žijete v čistém a úpravném prostředí vám udělá dobře.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dočkáte se upřímně míněné omluvy, což vás pravděpodobně obměkčí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zkuste strávit večer jen sami se sebou. Je na čase si udělat inventuru, abyste zas mohli vedle protějšku svobodně vydechnout.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Informace, které budete v zaměstnání dostávat, budou protichůdné, což vám způsobí nemalé problémy. Nakonec to dobře dopadne.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nastává dobré období pro hýčkání těla a fyzické potěšení, nechte se hezky rozmazlovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Znova se ukáže, že vám nechybějí předpoklady, abyste si udrželi romantickou lásku se vším všudy. Váš partner bude nadšený.

Horoskopy pro tuto stránku dodavá web: Horoskopy na míru