Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Reklama
 
Zapomenuté heslo

SMS Connect - postup aktivace služby

Postup pro aktivaci služby SMS connect

Aktivace služby je zdarma a neplatíte ani žádný měsíční tarif. Platíte pouze za odeslané SMS.
Informace o cenách SMS najdete na informativní stránce o svém tarifu.

  1. Vyplňte i své fakturační údaje, abychom vám případně mohli nastavit automatickou fakturaci. Po aktivaci účtu budete automaticky přihlášeni.

  2. Kredit lze dobít prostřednictvím 5 platebních metod. Dobíjením kreditu můžete získat bonusy. Současně maté možnost zasláním SMS za cenu Kč 3,- obdržet kredit na 5 testovacích SMS.

  3. Na této stránce zaškrtněte SMS Connect přes http - aktivní. Dále vyplňte přihlašovací formulář a nastavení uložte. V případě dotazů využijte naší asistence.

  4. Implementace služby SMS Connect do vašeho systému

    implementaci služby do vašeho systému můžete provést sami dle technické dokumentace nebo opět využít naší asistence. Asistence s implementací služby SMS Connect je naceněna dle aktuálního ceníku

Doplňující informace

Pokud byste měli zájem je možné na vyžádání nastavit systém automatické fakturace pro placení zpětně za SMS – podmínkou je složení vratné kauce ve výši poloviny odhadované měsíční fakturované sumy – kauce je vratná po 3 měsících dobré platební morálky.